ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
27.7.2017

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР COOP HIMMELB(L)AU ВІДВІДАЄ БОЛГАРІЮ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Маркус Просніг (Markus Prossnigg), провідний архітектор Coop Himmelb(l)au, стане одним з доповідачів Міжнародної фасадної конференції, організованою ЕТЕМ 21 жовтня 2017 року.

Ім'я Маркуса Просніга є синонімом ультрасучасної архітектури і пов'язане з деякими із найбільших проектів у Франції та Китаю. Саме він є архітектором унікального Musee de confluences в Ліоні (Франція), який відкрився у 2014 році. Футуристична архітектура музею складним чином поєднує в собі дві архітектурні одиниці (Кристал та Хмару), які побудовано на масивному фундаменті. Справжній міський форум "Кристал" розташовано на північному вході з боку міста. Його скляний дах заввишки 40 м являє собою місце де люди можуть зустрітися та обмінятися своїми думками. Кристалічна форма споруди підкреслена її конструкцією: великі скляні панелі, що змонтовано у сталевий каркас та зібрано таким чином, щоб забезпечити відбивальний ефект різних складових поверхонь.

На відміну від форми "Кристалу" та матеріалів що його складають, "Хмара" являє собою знання майбутнього. Це величезне просторове судно, що пливе на стовпах, покрите металевою шкірою з нержавіючої сталі яка вловлює всі відтінки неба і міста, води і зелені. В надрах "Хмари" на трьох рівнях розташовано десять виставкових зал.

В теперішній час Маркус Просніг керує будівництвом китайських проектів: Museum for Contemporary Art and Planning Exhibition (MOCAPE) в Шеньчжені та Dawang Mountain Resort у Чанша.

Ice World and 5 Star Hotel Star є ідеальним симбіозом архітектури та навколишнього ландшафту. Проект поєднує у собі світ розваг на льоду, критий лижний спуск, аквапарк, ресторан і торгові заклади загальною площею 120 000 м². Об'єм будівлі інтегровано в мальовничий краєвид і розташовано безпосередньо над історичним кар'єром з видобутку цементу і озером. У проектному рішенні на півдні та сході задіяно існуючий кар'єр, а скульптурна оболонка зі снігу і льоду охоплює 170 метрів від скелі до скелі над затонулим та висячим садом, створюючи нові функціональні простори для відпочинку у вигляді островів, води, скельних доріжок і пандусів які з'єднують будівлю з цією природною спадщиною.

Проекти такого масштабу завжди є дуже складними і присутність Маркуса Просніга обіцяє привнести додаткову цінність фасадній конференції ЕТЕМ. Аудиторія форуму матиме нагоду ознайомитися з деякими з концептуальних ідей і реалізованих проектів відомого архітектора.

Серед знакових проектів Coop Himmelb(l)au є також BMW Welt – багатофункціональний виставковий центр компанії BMW, який використовується для зустрічей з клієнтами та рекламних заходів.

З докладною інформацією о доповідачах та програмі майбутньої конференції Ви маєте можливість ознайомитись на сайті www.facadeconference.com

Світлини:
(c) COOP HIMMELB(L)AU
(c) Duccio Malagamba
(c) Sergio Pirrone

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ