ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
17.7.2017

АРХІТЕКТОР НОВОГО СТАДІОНУ CAMP NOU ВПЕРШЕ У БОЛГАРІЇ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Такейюки Катсуя (Takeyuki Katsuya) - архітектор нового стадіону CAMP NOU в Барселоні – вперше відвідує Болгарію в якості одного з ключових доповідачів на Міжнародній фасадній конференції, що організована ЕТЕМ, 21 жовтня 2017 року.

Місто Барселона (Іспанія) вже незабаром буде пишатися своїм повністю реконструйованим стадіоном завдяки його сучасному дизайну і місткості, що зросте майже вдвічі.

Провідним архітектором команди проектувальників нового вишуканого проекту футбольної арени у Барселоні є Такейюки Катсуя – головний менеджер "Дизайну" японського гіганту Nikken Sekkei, однієї з провідних архітектурних та інженерних студій в Азії.

Ще в 2016 року, команда Катсуя отримала першу премію на міжнародному конкурсі дизайну відомого стадіону Camp Nou в Барселоні. Архітектори Nikken Sekkei, у співробітництві з іспанською Pascual i Ausió Arquitectes Bureau, запропонували значні зміни у структурі стадіону, який було побудовано ще у 1957 році іспанським архітектором Франческо Мітенс Міро (Francesco Mittens Miro). У новому проекті великий дах стадіону простирається від центру у напрямку міста, проходячи через всі тераси і шляхи, тим самим підкреслюючи унікальну демократичну структуру футбольного клубу.

У той же час, за рахунок віддаленості фасаду споруди, вболівальники стають немов частиною міського середовища. Завдяки "відкритості стадіону" архітектори намагаються змусити людей, насолоджуючись атмосферою Барселони, відчути себе приєднаними до якогось "секретного простору". Маючи проектну місткість на 105 000 осіб та загальну площу 104 000 м2, будівництво стадіону буде завершено до кінця 2021.

Один з останніх проектів Такейюки Катсуя є Sophia Tower, яка стала складовою частиною однойменного університету та найвищою будівлею Yotun - студентського містечка в Токіо, Японія.

Нова будівля розроблена з прив'язкою до місцевого колориту, а саме, стіни нижнього поверху будуть покрити теракотою того ж типу, що використано при будівництві церкви Святого Ігнатія - символічного і важливого місця у досить жвавому районі Yotouya.

З початку свого співробітництва зі студією Nikken Sekkei у 2000 році, Такейюки Катсуя брав участь у проектуванні великомасштабних будівель різного призначення.

Портфоліо Катсуя включає до себе такі визначні проекти, як Renai Aoyama Building (2003), Toho Gakuen College Annex (2004), Nomura Co., Ltd. Craft Headquarter Building (2009), Mokuzai Kaikan Hall (2009), Toa Road Corporation Headquarters Building (2015) та Sophia University's Sophia Tower (2017).

Присутність на конференції такого видатного фахівця допоможе слухачам відкрити нові творчі перспективи крізь призму японських архітектурних традицій гармонійної єдності з довкіллям.

4-та Міжнародна конференція з фасадного інжинірингу приваблює не тільки своєю досить динамічною програмою, но і присутністю всесвітньо відомих архітекторів та фахівців будівельної галузі зі всього світу.

У цьому році ЕТЕМ, традиційний організатор конференції, визначив своєю метою зібрати якнайбільше провідних проектувальників, щоб мати змогу найповніше висвітлити останні тенденції та інноваційні рішення у галузі фасадного інжинірингу.

З докладною інформацією о доповідачах та програмі майбутньої конференції Ви маєте можливість ознайомитись на сайті www.facadeconference.com

Світлини: FC Barcelona

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ