ETEM Logo
Закрити
27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Більше

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.

Через свій розумний дизайн, спрощену комплектацію і найменшу вагу в своєму класі, система Е32 дозволяє найпростіше і найшвидше виготовлення та монтаж в порівнянні з аналогічними системами. Для виробника це означає менше витраченого на монтаж часу і менше на усунення проблем.

Стулки системи мають 32мм завширшки, а ширина поліамідних термомістків 16мм і 28мм, що є ідеальним для конструкцій середніх розмірів. Прогресивний дизайн системи, з такими особливостями як вузькі направляючі 76мм – 107мм завширшки і 31мм заввишки, робить її ідеальним продуктом для заміни старих розсувних конструкцій змонтованих урівень. Вставки з нержавіючої сталі на нижній рейці забезпечують легкий, м’який і безперебійний рух стулки.

Через те, що нова система Е32 має найвужчу направляючу на ринку, конструкції можуть бути встановлені у найвужчих прорізах без зайвого демонтажу і деформації стін.

Система пропонується зі спеціальними профілями як для звичайного типу з’єднання стулок у зачеп, так і для штульпового з’єднання, до спрощує роботу виробника і дозволяє заощадити час при монтажі.

Широкий вибір наявних рішень системи Е32 дозволяє застосування для майже всіх типів розсувних конструкцій. Тим не менше, ми забезпечуємо стандартизацію і уніфікований вигляд для кінцевих користувачів, що полегшує роботу виробників.

 

Технічні характеристики :

Ширина (мін. монтажна глибина): 32 mm

Мін. висота розрізу стулки: 82 mm

Мін. височина розрізу рейки:  31 mm

Заповнення: 22 – 24 mm

 

Граничні розміри:

Макс. висота стулки 2300 mm

Макс. ширина стулки 1600 mm

 

Граничні розміри комбінацій:

Для стулки заввишки 2300 mm, ширина до 1300 mm

Для стулки завширшки 1600 mm, висота до 1500 mm

Дивись ще новини

Other News

15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
17.11.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ XENIA HOTEL TRADE SHOW

Там ми представимо велике різноманіття рішень для мінімалістичного або традиційного дизайну як нових, так і реконструйованих будинків.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ