ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища (CTBUH - Council on Tall Buildings and Urban Habitat). CTBUH була заснована в 1969 році з метою сприяння обміну актуальною інформацією у сферi високих будівель по всьому світу через публікації, дослідження, заходи, семінари, веб-ресурси та широку мережу міжнародних представників.

Приєднання ETEM до експертної організації є частиною стратегії компанії для відстеження останніх тенденцій у сферi висотних будівель та сталого розвитку міського середовища, з метою задоволення конкретних потреб кожного ринку та пропонування сучасних системних рішень для самих сміливих проектів. Компанія розробляє і пропонує сучасні системні рішення для висотних будівель, які успішно застосовуються в проектах по всьому світу.

Фасадні рішення ETEM є частиною найвищих будівель в Болгарії. Скай Форт в Софії, де зараз працює компанія, є одним з них. Цей хмарочос стане другим об‘єктом комплексу SofiaCapitalCity і матиме висоту 202 м. До цього ETEM брав активну участь у реалізації масштабного проекту Капiтал Форт, який є першим проектом високих будівель і має висот 126 метрів. У оболонці будівлі нового хмарочоса в Софії знову буде введена спеціально розроблена модульна фасадна система Е99. З такою запланованою висотою, фасад Скай Форт матиме цікаві та складні форми, для яких команда ETEM пiдiбрала найкращі системні рішення.

Багатопрофільні фахівці компанії будуть активно брати участь у науковій роботі Ради високих будівель та міського середовища. В цiй неурядовiй організації обмінюються досвідом та корисними практиками у сферi проектування хмарочосів більше, ніж 2 мільйонами професіоналів, у тому числі підприємців, фінансистів, архітекторів, інженерів, проектантів містобудівників, постачальників та інших фахівців, робота яких пов'язана зі створенням сталого сучасного міста.

Згідно з останніми даними CTBUH, на даний час в світі побудовано 133 надвисоких хмарочосів, висотою понад 300 метрів. Три чверті з них були побудовані за останні 10 років, протягом наступних декількох років будуть побудовані ще 20 будiвель тієї ж групи, а протягом року-двох буде побудовано 7 нових висотних будівель, висотою понад 420 метрів.

 

Дивись ще новини

Інші новини

12.9.2019

ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ П'ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

Дигіталізаціята автоматизація в архітектурi будуть серед головних моментів програми
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ