ETEM Logo
Закрити
14.11.2017

ЕТЕМ З УСПІХОМ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT 2017 В ПАРИЖІ

Більше

Компанія ETEM успішно представила продукцію власного виробництва на п'ятиденній виставці BATIMAT у Парижі.  Це вже друга присутність ETEM на виставці BATIMAT, раніше компанія брала участь у виставці у 2015 році. Цей захід є найбільшою будівельною виставкою у Франції.

Основним акцентом на виставковому стенді ЕТЕМ була  найновіша розробка розсувної системи з алюмінію - E78 "LESS FRAME MORE VIEW", офіційний запуск якої відбудеться вже в найближчому часі.

Відвідувачі стенду також зацікавилися дверною системою E75,  вентильованою фасадною системою VARIO Lamella та ін.

Дивись ще новини

Other News

27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ