ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

З 1 листопада ЕТЕМ офіційно розпочинає своє стратегічне партнерство з престижним португальським брендом HYLINE, який пропонує інноваційні мінімалістські алюмінієві рішення.  ЕТЕМ офіційно включає в своє портфолiо всі продукти під брендом HYLINE, отримуючи права ексклюзивного представника бренду для Південно-Східної Європи.

Системи мають надзвичайно сучасний дизайн і розширюють діапазон дій архітектора. Портфоліо HYLINE складається з мінімалістських розсувних рішень, гільйотинних вікон, пивотних дверей, а також нових технологічних продуктів, деякі з яких, як очікується, будуть представлені аудиторії під час двох форумів в Афінах – на 14-й Конференції у сферi алюмінію і будівництва та на Виставці Xenia 2019. Відвідувачі цьогорiчного видання Batimat в Парижi (4-8 листопада 2019 року) також мали можливість ознайомитися з останніми розробками HYLINE, представленими командами обох брендів.

Робота з продуктами під брендом HYLINE є частиною стратегії ЕТЕМ для можливостi пропонування гнучких архітектурних рішень, відповідно до останніх тенденцій і питань проектування. Всі системи ЕТЕМ можуть бути об'єднані рішеннями HYLINE, забезпечуючи повну свободу архітектору.

"Для нас було важливо збагатити наше порфоліо алюмінієвими архітектурними рішеннями, а саме такими, які усувають будь-які обмеження. Колаборація між двома брендами дозволить реалізувати і найсміливіші архітектурні проекти, а системи надають величезні можливості, які задовольнять найвибагливішого архітектора і дизайнера. Завдяки одному продукту ми можемо мати мінімалізм, естетику і функціональність», - розповів Павлос Ватавалiс, головний технічний Директор ЕТЕМ.

 

Дивись ще новини

Інші новини

12.9.2019

ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ П'ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

Дигіталізаціята автоматизація в архітектурi будуть серед головних моментів програми
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ