ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
14.11.2018

ЕТЕМ ВIЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BAU 2019

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Команда ЕТЕМ наполегливо готується до участі в BAU 2019, в одній з самих престижних торгових ярмарків з архітектури, матеріалів та системних рішень. Захід проводиться через кожні два роки в Мюнхені, Німеччині, та зарекомендував себе, як ефективна бізнес-платформа міжнародної будівельної галузі.

Стенд ЕТЕМ буде розташований на площі 72 кв. м. і його можна буде знайти за номером 411 в залі C1. В цьому році концепція стенду націлена на бажання компанії показати конкретну продукцію і окремі рішення, які враховують сучасні тенденції та архітектурні потреби фасадного інженерного проектування будівель.

ЕТЕМ представить широкий спектр своєї продукції, яка здібна покрити найрізноманітніші вимоги різних міжнародних ринків. На BAU 2019 компанія покаже кілька своїх найновітніших системних рішень - сонцезахисні рішення з автоматичним управлінням у поєднанні з підвісним фасадом E85, систему для дверей та вікон E68 з прихованим крилом, вхідні двері E75 з аплікаційним плоским матеріалом, спеціально розроблені альтанки, тощо.

Ярмарок BAU 2019 буде проводитись з 14 по 19 січня 2019 року. Чотири ключові теми, поставлені у фокусі BAU 2019, будуть висвічувати останні інновації і міждисциплінарні рішення для комерційного і житлового будівництва, а також інтер’єрні тенденції для оновлення та модернізації приміщень.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ