ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені, Німеччина.

На стенді ЕТЕМ, розташованому на площі 72 кв. м., були показані конкретні продукти і рішення, які відповідають самим сучасним архітектурним тенденціям.

Команда ЕТЕМ представила перед відвідувачами частину своїх новітніх системних рішень - рішення для захисту від сонця з автоматичним управлінням в поєднанні з навісним фасадом E85, системи для дверей та вікон E68 з прихованим крилом, вхідні двері E75 з аплiкованим плоским матеріалом, спеціально розроблені альтанки та інші. Найбільший інтерес у гостей стенду викликала сонцезахисна система з можливістю дистанційного керування через мобільний телефон.

За словами організаторів, цього року на ярмарку BAU 2019 були поставленi кілька рекордів. Вперше на такій масштабній виставковій площі розміром 200 000 кв. м. 2250 компаній з 45 країн представили свої продукти і рішення для будівельної галузі. Кількість відвідувачів цього року досягла 250 000, а число іноземних гостей, окрім гостей з Німеччини, досяг нового максимуму - 85 000.

На форумі був оголошений старт нової комерційної виставки цифрових рішень в будівельному секторі – digitalBAU. Організатором цифрової події виступила організація Messe München в партнерстві з Федеральною асоціацією будівельного програмного забезпечення (Bundesverband Bausoftware – BVBS).

Очікується проведення DigitalBAU вперше з 11-го до 13-го лютого 2020 року в м. Кельн.

Команда ЕТЕМ дякує всім гостям виставки, які відвідали стенд компанії. Побачимося знову на виставці BAU 2021.

Дивись ще новини

Інші новини

12.9.2019

ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ П'ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

Дигіталізаціята автоматизація в архітектурi будуть серед головних моментів програми
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ