ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
14.11.2018

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА AUTOMOTIVE FORUM & EXPO 2018

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ЕТЕМ успішно представила свою продукцію на чотириденній спеціалізованій виставці AUTOMOTIVE FORUM & EXPO в Софії, організованій «Аутомотив Кластер Болгарія». Форум мав на меті охопити всі види нових технологій, електромобілів, автомобільних запасних частин та компонентів, авто-сервісного та гаражного обладнання, аксесуарів та витратних матеріалів для легкових, легко-вантажних і вантажних автомобілів.

Акцент у презентації ЕТЕМ був зроблений на широкий спектр алюмінієвих напівготових і готових профілів, призначених для автомобільної промисловості. Інтерес у відвідувачів викликав також розміщений перед стендом компанії автомобіль BMW 530е, в якому використані профілі ЕТЕМ.

AUTOMOTIVE FORUM & EXPO включала і багату програму networking і семінарів для учасників виставки з актуальних тем галузі.

Головний операційний директор компанії ЕТЕМ Йохан ван Путен взяв участь в експертній конференції на виставці. Він представив спеціалізоване виробництво ЕТЕМ алюмінієвих коробок, призначених для батарей електричних транспортних засобів.

Велімир Веліков, Бізнес-Партнер Людських Ресурсів, під час конференції «Днів Кар'єри в автомобільній промисловості» представив можливості для успішного професійного росту в компанії. ЕТЕМ має ефективну структуру, яка пропонує співробітникам кар’єрний розвиток в умовах сучасної кадрової політики.

Захід зібрав в одному місці ключові фігури автомобільної промисловості, і таким чином,  перетворився в платформу для індивідуальних зустрічей, дискусій та встановлення нових контактів. AUTOMOTIVE FORUM & EXPO у 2018 році успішно поставила початок для бієнале, яке буде проводитися кожного парного року.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ