ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
14.11.2018

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА AUTOMOTIVE FORUM & EXPO 2018

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ЕТЕМ успішно представила свою продукцію на чотириденній спеціалізованій виставці AUTOMOTIVE FORUM & EXPO в Софії, організованій «Аутомотив Кластер Болгарія». Форум мав на меті охопити всі види нових технологій, електромобілів, автомобільних запасних частин та компонентів, авто-сервісного та гаражного обладнання, аксесуарів та витратних матеріалів для легкових, легко-вантажних і вантажних автомобілів.

Акцент у презентації ЕТЕМ був зроблений на широкий спектр алюмінієвих напівготових і готових профілів, призначених для автомобільної промисловості. Інтерес у відвідувачів викликав також розміщений перед стендом компанії автомобіль BMW 530е, в якому використані профілі ЕТЕМ.

AUTOMOTIVE FORUM & EXPO включала і багату програму networking і семінарів для учасників виставки з актуальних тем галузі.

Головний операційний директор компанії ЕТЕМ Йохан ван Путен взяв участь в експертній конференції на виставці. Він представив спеціалізоване виробництво ЕТЕМ алюмінієвих коробок, призначених для батарей електричних транспортних засобів.

Велімир Веліков, Бізнес-Партнер Людських Ресурсів, під час конференції «Днів Кар'єри в автомобільній промисловості» представив можливості для успішного професійного росту в компанії. ЕТЕМ має ефективну структуру, яка пропонує співробітникам кар’єрний розвиток в умовах сучасної кадрової політики.

Захід зібрав в одному місці ключові фігури автомобільної промисловості, і таким чином,  перетворився в платформу для індивідуальних зустрічей, дискусій та встановлення нових контактів. AUTOMOTIVE FORUM & EXPO у 2018 році успішно поставила початок для бієнале, яке буде проводитися кожного парного року.

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ