ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
4.2.2017

УЧАСТЬ ETEM В ПЕРШОМУ БУДИНКУ З МОРСЬКИХ КОНТЕЙНЕРІВ В СОФIЇ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ETEM приєднався до благодійної акції фонду Домус і архітектурних студій ПАМ Консульт та Контрастер шляхом надання матеріалів для будівництва першого будинку, виготовленого з морських контейнерів. Мета проекту – будівництво студентського гуртожитку 153-й спеціалізованої спортивної школи «Неофіт Рильський» в кварталі „Надежда“ в м.Софія.

Внесок ETEM є надання системи з п`яти-камерного ПВХ профілю Q72 класу «А» з алюмінієвою кришкою. Система є високоякісною і надійною, має виняткові характеристики тепло- і звукоізоляції. Стабілізатори на базi кальцій-цинк, якi використовуються у виробництві профілів, роблять систему безпечною для навколишнього середовища, а також поліпшують стійкість зовнішнього шару профілю і забезпечують повний процес переробки. Пропонується в різних деревних імітаціях, кольорах RAL, а також в комбінації з алюмінієвими кришками.

«Пишаємося тим, що ми є частиною цього унікального і інноваційного проекту, який стане домівкою чемпіонів» - пишуть в повідомленні компанії, та додають, що будуть раді і надалі підтримувати такі благородні зусилля.

На думку проектувальника будинку - архітектора Румена Пирванова, в будівництві гуртожитку використовується 12 барвистих морських контейнерів, з яких побудовано 8 квартир. Проект також відповідає вимогам, які пред'являються щодо доступного середовища для людей з обмеженими можливостями, а одна з квартир повністю призначена для людей з обмеженими можливостями.

Будівництво будинків з вантажних морських контейнерів є нововведенням для Болгарії. Народилася ідея в наслідок нерівномірного торгового балансу між Китаєм і Європою, а саме: велика частина контейнерів з Китаю протягом багатьох років стоять в порту тому, що їх повернення коштує дорожче.

Житло, побудоване з величезних кольорових коробок, нічим не поступаються перед стандартними будівлями. Вони надзвичайно енергоефективні, не залежать від погодних умов і мають низькі витрати. На думку експертів, попит на будівлі з контейнерів буде рости, тому що крім того, що вони дешевші, вони також рухливі і стійкі до землетрусів.

Проектна компанія «ПАМ Консульт» планує будувати по цій технології дитячі сади, будинки для людей похилого віку, недорогі готелі, бунгало, базари, офісні будівлі і багато іншого.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ