ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
4.2.2017

УЧАСТЬ ETEM В ПЕРШОМУ БУДИНКУ З МОРСЬКИХ КОНТЕЙНЕРІВ В СОФIЇ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ETEM приєднався до благодійної акції фонду Домус і архітектурних студій ПАМ Консульт та Контрастер шляхом надання матеріалів для будівництва першого будинку, виготовленого з морських контейнерів. Мета проекту – будівництво студентського гуртожитку 153-й спеціалізованої спортивної школи «Неофіт Рильський» в кварталі „Надежда“ в м.Софія.

Внесок ETEM є надання системи з п`яти-камерного ПВХ профілю Q72 класу «А» з алюмінієвою кришкою. Система є високоякісною і надійною, має виняткові характеристики тепло- і звукоізоляції. Стабілізатори на базi кальцій-цинк, якi використовуються у виробництві профілів, роблять систему безпечною для навколишнього середовища, а також поліпшують стійкість зовнішнього шару профілю і забезпечують повний процес переробки. Пропонується в різних деревних імітаціях, кольорах RAL, а також в комбінації з алюмінієвими кришками.

«Пишаємося тим, що ми є частиною цього унікального і інноваційного проекту, який стане домівкою чемпіонів» - пишуть в повідомленні компанії, та додають, що будуть раді і надалі підтримувати такі благородні зусилля.

На думку проектувальника будинку - архітектора Румена Пирванова, в будівництві гуртожитку використовується 12 барвистих морських контейнерів, з яких побудовано 8 квартир. Проект також відповідає вимогам, які пред'являються щодо доступного середовища для людей з обмеженими можливостями, а одна з квартир повністю призначена для людей з обмеженими можливостями.

Будівництво будинків з вантажних морських контейнерів є нововведенням для Болгарії. Народилася ідея в наслідок нерівномірного торгового балансу між Китаєм і Європою, а саме: велика частина контейнерів з Китаю протягом багатьох років стоять в порту тому, що їх повернення коштує дорожче.

Житло, побудоване з величезних кольорових коробок, нічим не поступаються перед стандартними будівлями. Вони надзвичайно енергоефективні, не залежать від погодних умов і мають низькі витрати. На думку експертів, попит на будівлі з контейнерів буде рости, тому що крім того, що вони дешевші, вони також рухливі і стійкі до землетрусів.

Проектна компанія «ПАМ Консульт» планує будувати по цій технології дитячі сади, будинки для людей похилого віку, недорогі готелі, бунгало, базари, офісні будівлі і багато іншого.

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ