ETEM Logo
Закрити
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Більше

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей. Цьогорічна подія відбулася 22-27 листопада в Дюссельдорфі, Німеччина, компанія ETEM підтримала форум як спонсор.

На EAC 2017 з темою "Алюміній у автомобільній інженерії - виклики та рішення" було представлено різні можливі варіанти застосування алюмінію у виробництві автомобілів разом із можливими розробками, які зроблять автомобілі майбутнього легшими та більш енергоефективними. Спікери та учасники з алюмінієвої промисловості, постачальники автомобільних компонентів, OEM-виробники, обговорили інноваційні розробки та нові технології для автомобільної інженерії майбутнього.

Останніми роками компанія ETEM стала головним постачальником алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості, і для компанії важливо відслідковувати інновації та новітні тенденції у галузі.

Дивись ще новини

Other News

27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
17.11.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ XENIA HOTEL TRADE SHOW

Там ми представимо велике різноманіття рішень для мінімалістичного або традиційного дизайну як нових, так і реконструйованих будинків.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ