ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
19.2.2017

ДИРЕКТОР НАУКОВОГО РОЗВИТКУ ФІРМИ ЕТЕМ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ ЯК ЛЕКТОР В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ІННОВАЦІЙ В ГАЛУЗІ СКЛІННЯ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Інженер Венета Новакова візьме участь у другому виданні спеціалізованого саміту з питань скління Innovative Glazing Global Summit, який пройде з 23 по 24 березня 2017 року в Празі, Чехія.

Цього року форум має амбіцію зібрати разом лідерів будівельної індустрії і архітектури не тільки для обговорення можливих ідей, але й для створення майбутніх тенденції та інновації у використанні скла в якості будівельного матеріалу.

Учасник конференції – інженер Венета Новакова представить інноваційну фасадну систему по проекту InDeWaG ETEM, який фінансується в рамках програми Горизонт 2020 Європейським Союзом. Учасники матимуть змогу ознайомитися з першим у своєму роді «водним» склопакетом - частиною оболонки будівлі з циркулюючим потоком води.

Свої новаторські бачення і рішення в галузі дизайну представить Якоб Строман - Андерсен, партнер і директор відділу «Стійкий Інжиніринг» міжнародного архітектурного бюро Хенинг- Ларсен, а також Ян Вурм з ARUP і багато інших фахівців і експертів.

Серед ключових тем форуму будуть обговорені  можливості розумного використання скла, останні тенденції в області фасадних технологiй і ефективної звукоізоляції в міському середовищі.

Дивись ще новини

Інші новини

19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
14.11.2018

ЕТЕМ ВIЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BAU 2019

ЯРМАРОК BAU 2019 БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ З 14 ПО 19 СІЧНЯ 2019 РОКУ
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
14.11.2018

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА AUTOMOTIVE FORUM & EXPO 2018

АКЦЕНТ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ ЕТЕМ БУВ ЗРОБЛЕНИЙ НА ШИРОКИЙ СПЕКТР АЛЮМІНІЄВИХ НАПІВГОТОВИХ І ГОТОВИХ ПРОФІЛІВ, ПРИЗНАЧЕНИХ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ