ETEM Logo
Закрити
19.2.2017

ДИРЕКТОР НАУКОВОГО РОЗВИТКУ ФІРМИ ЕТЕМ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ ЯК ЛЕКТОР В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ІННОВАЦІЙ В ГАЛУЗІ СКЛІННЯ

Більше

Інженер Венета Новакова візьме участь у другому виданні спеціалізованого саміту з питань скління Innovative Glazing Global Summit, який пройде з 23 по 24 березня 2017 року в Празі, Чехія.

Цього року форум має амбіцію зібрати разом лідерів будівельної індустрії і архітектури не тільки для обговорення можливих ідей, але й для створення майбутніх тенденції та інновації у використанні скла в якості будівельного матеріалу.

Учасник конференції – інженер Венета Новакова представить інноваційну фасадну систему по проекту InDeWaG ETEM, який фінансується в рамках програми Горизонт 2020 Європейським Союзом. Учасники матимуть змогу ознайомитися з першим у своєму роді «водним» склопакетом - частиною оболонки будівлі з циркулюючим потоком води.

Свої новаторські бачення і рішення в галузі дизайну представить Якоб Строман - Андерсен, партнер і директор відділу «Стійкий Інжиніринг» міжнародного архітектурного бюро Хенинг- Ларсен, а також Ян Вурм з ARUP і багато інших фахівців і експертів.

Серед ключових тем форуму будуть обговорені  можливості розумного використання скла, останні тенденції в області фасадних технологiй і ефективної звукоізоляції в міському середовищі.

Дивись ще новини

Other News

27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ