ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року 

Світ, в якому ми живемо, розвивається завдяки двом типам інновацій. До першого типу відносяться ті відкриття, які народжуються вдосвіта і до смерку досягають глобальних масштабів, перетворюючи цілі сектори. Незалежно від того, чи йде мова про концептуальну ідею, мелодію або різку зміну курсу в розвитку даної компанії, цей тип інновацій має змогу змінити світ за один день. Чи це добре, чи погано, подібний тип подій зустрічається досить рідко, таким чином, сучасній людині досі вдається виживати в динамічному середовищі.

Другий тип інновацій, що змінюють нашу реальність, є досить різноманітним. До цього типу відносяться ідеї та новинки, що постійно удосконалюються, емалгама рівних обсягів вкладеної праці, часу і необхідності, яка виникає в даний момент. Це така зміна, що створюється, так названим, інноваційним кроком - рішення зробити саме такий крок вперед, в правильний момент, відкриваючи новий екстремум кривої розвитку даної ідеї. Це інновації, які послідовно змінюють і вдосконалюють бізнес. А бізнес, не повинен переставати змінюватись. 

Саме в дусі другого типу інновацій відбувається поява Building Information Modeling - BIM (створення інформаційного моделювання) ідеології в будівельній сфері. Незалежно від того, що зазвичай під час введення нової ідеї бізнес має скептичне ставлення, на даний момент ця модель праці проходить свою останню трансформацію і стає обов'язковою умовою сучасного проектування.

Після детального дослідження ринку і визначення конкретних потреб галузі, команда ЕТЕМ розпочинає створення своєї BIM бібліотеки зі своєю системою навісних фасадів-Е85 в середовищі Revit.  Середовище Revit було обране завдяки своїм характеристикам, як найбільш надійна, поширена і просунута платформа на даний момент. У колаборації з All 1 Studio, однією з основних просунутих команд BIM культури в Болгарії, команда ЕТЕМ розробила серію оптимальних фасадних рішень для навісних фасадів, разом з широким спектром відкриваючих елементів вбудовування, так щоб покрити найбільш широкий діапазон можливостей самим оптимальним чином. 

Паралельно з популяризацією бібліотек для E85, команда ЕТЕМ починає роботу по поповненню продуктового портфеля системами для вікон і дверей, розсувними системами і системами для вентильованих фасад.

Що являє собою Building Information Modeling

Building Information Modeling концепція це інноваційний підхід у проектуванні, що залучає у повній колаборації всіх учасників будівельного процесу, в тому числі і працюючих над оболонкою будівель. Ідея BIM це використання під час роботи докладної моделі проекту, яка є динамічною і оновлюється в режимі реального часу, і таким чином, надає всю необхідну інформацію. Інформаційні моделі BIM це файли, які можуть завантажуватись, обмінюватись або об'єднуватись в мережу, щоб допомогти у прийнятті рішень, щодо певної будівлі чи іншого простору.

Кожен фахівець буде мати можливість контролювати, змінювати, або просто реагувати на кожну зміну в проекті, буде обізнаний про виникаючі колізії і буде інформований в будь-який момент, щодо рівня реалізації будівлі. Об'єкти, що виконуються в середовищі  BIM, виходять кілька великих кроків вперед в порівнянні зі звичайним 2D графічним відображенням, розширюючи свій обсяг до чогось більшого від тривимірної візуалізації. Сила BIM набагато перевершує бачення, як єдине джерело інформації – навіть навпаки. Велика частина кожного об'єкту являє собою набір динамічної інформації з самим широким спектром - геометричної, структурної, термофізичної, виробничої, комерційної та інших, необхідної в залежності від специфіки проекту.  

У світовому масштабі BIM програмне забезпечення використовується фізичними особами, компаніями і державними установами, які планують, проектують, будують, експлуатують і підтримують різні фізичні інфраструктури, такі як вода, відходи, електрика, газ, комунальні послуги, дороги, залізничні лінії, мости, порти і тунелі.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ