ETEM Logo
Закрити
27.10.2017

ETEM ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BATIMAT

Більше

З 6 по 10 листопада 2017 року ETEM візьме участь у виставці BATIMAT, яка відбудеться у Парижі, Франція. Стенд компанії буде розміщений у залі 5А під номером K64.
BATIMAT - це провідна міжнародна виставка будівельної індустрії з більш ніж 350 000 відвідувачів з усього світу. Керівники та менеджери будівельного сектору відвідують виставку, щоб обрати партнерів та шукати продукти та сервісні рішення для поточних та майбутніх будівельних проектів.
Цього року форум буде насичений різними  тематичними програмами та конференціями для учасників та відвідувачів.  
Демонстраційні майданчики виставки дадуть відвідувачам можливість побачити та дізнатись більше про останні продукти, технічні рішення та послуги в будівельній сфері.
Вперше, компанія ETEM представить свою нову алюмінієву розсувну систему - E78 "LESS FRAME MORE VIEW".
Відвідувачі стенду зможуть також побачити інші системи ETEM, такі як E75, E68, E45 та E50. Вентильовані фасади  будуть представлені системами Vario Lamella і Bravo W.

Дивись ще новини

Other News

27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ