ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
21.12.2016

ETEM ПРЕДСТАВЛЯЄ СИСТЕМУ E68

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ETEM вперше представив свою нову серію вікон і дверей з перерваним тепловим мостом E68. Понад 150-ти  архітекторів, інженерів і фахівців галузі мали можливість дізнатися про переваги і технічні характеристики архітектурної системи, яка охоплює найвищі вимоги ринку Європи.

З технологічної точки зору, E68 представляє собою багатофункціональну систему, спеціальні комплектуючи і герметики забезпечують хороші теплоізоляційні властивості і відповідають всім вимогам і стандартам. E68 сумісна з усіма типами фасадних систем і оптимізована для використання найбільш поширених склопакетів. Вона дозволяє скління до 48 мм, підходить для середніх і великих розмірів, має додаткову ущільнення в фальцевій камері і останнє, але не менш важливе - відрізняється елегантним і простим дизайном.

Крім переваг, які відрізняють систему E68 від інших систем, є й те, що компанія буде пропонувати її в якості системного комплекту. Ця нова торгова політика має за мету забезпечення якості кінцевого продукту.

«Ми не хочемо йти на компроміс щодо якості продукції. Це основна причина, чому ETEM проводить вузькоспеціалізоване навчання партнерів, які мають право на проектування, виготовлення і монтаж системи E68. Хороші партнерські відносини, які компанія побудувала і продовжує свої зусилля в цьому напрямку, є основою успішної маркетингової політики ETEM», сказав Тодор Фиданов, старший менеджер по продукції ETEM.

Амбіція ETEM - продовжувати працювати в напрямку запровадження нової торговельної політики для забезпечення всеосяжних і комплексних системних рішень і зробити її дійсною для іншої продукції компанії.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ