ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
21.12.2016

ETEM ПРЕДСТАВЛЯЄ СИСТЕМУ E68

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ETEM вперше представив свою нову серію вікон і дверей з перерваним тепловим мостом E68. Понад 150-ти  архітекторів, інженерів і фахівців галузі мали можливість дізнатися про переваги і технічні характеристики архітектурної системи, яка охоплює найвищі вимоги ринку Європи.

З технологічної точки зору, E68 представляє собою багатофункціональну систему, спеціальні комплектуючи і герметики забезпечують хороші теплоізоляційні властивості і відповідають всім вимогам і стандартам. E68 сумісна з усіма типами фасадних систем і оптимізована для використання найбільш поширених склопакетів. Вона дозволяє скління до 48 мм, підходить для середніх і великих розмірів, має додаткову ущільнення в фальцевій камері і останнє, але не менш важливе - відрізняється елегантним і простим дизайном.

Крім переваг, які відрізняють систему E68 від інших систем, є й те, що компанія буде пропонувати її в якості системного комплекту. Ця нова торгова політика має за мету забезпечення якості кінцевого продукту.

«Ми не хочемо йти на компроміс щодо якості продукції. Це основна причина, чому ETEM проводить вузькоспеціалізоване навчання партнерів, які мають право на проектування, виготовлення і монтаж системи E68. Хороші партнерські відносини, які компанія побудувала і продовжує свої зусилля в цьому напрямку, є основою успішної маркетингової політики ETEM», сказав Тодор Фиданов, старший менеджер по продукції ETEM.

Амбіція ETEM - продовжувати працювати в напрямку запровадження нової торговельної політики для забезпечення всеосяжних і комплексних системних рішень і зробити її дійсною для іншої продукції компанії.

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ