ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp.

Компанія Viohalco SA повідомляє, що Рада директорів дочірньої компанії Етем ЄАД Болгарія („Etem Bulgaria"), якою вона повністю володіє, компанія по екструзії в алюмінієвий сегмент Viohalco SA, 7 січня 2019 року прийняла рішення про відокремлення виробництва екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості в дві дочірні компанії Етем Болгарія.

Вищезазначене рішення буде служити для цілей інвестиційної угоди („Угода"), яку Етем Болгарія уклала з Gestamp, провідною світовою групою, що спеціалізується в області проектування, розробки та виробництва металевих компонентів і систем для автомобільної промисловості. В рамках угоди будуть створені два сумісних підприємства, які будуть зосереджені на екструдованій та додатковій обробці алюмінієвих профілів для автомобільної промисловості, при чому в рамках цієї інвестиційної програми в найближчі три роки будуть реалізовані близько 30 млн. євро для установки нової преси для екструзії та обладнання для додаткової обробки алюмінієвих профілів в Болгарії.

Дана угода направлена на зміцнення позиції Етем Болгарія в автомобільному секторі, та в підтвердження тому, що компанія може успішно задовольняти зростаючий попит на алюмінієву продукцію шляхом просування та впровадження нових розробок в автомобільній промисловості.

Вищезгадана угода підлягає авторизації дозвільною системою європейських і турецьких регуляторів захисту конкуренції.

ПРО ВИОХАЛКО

Viohalco - бельгійська холдингова компанія, одна з провідних металообробних компаній Європи. Вона має реєстрацію в Euronext Brussels (VIO) та на Афінській фондовій біржі (BIO). Компанії холдингу Viohalco спеціалізуються на виробництві продукції з алюмінію, міді, кабелів, сталі та сталевих труб і мають важливе значення для сталого розвитку якісних, інноваційних та з доданою вартістю продуктів i рішень. Сумісно з виробничими потужностями в Греції, Болгарії, Румунії, Росії, Австралії, країнах колишньої Югославської Республіки, Македонії, Туреччині, Великобританії та Нідерландах, компанії Viohalco разом генерують річний дохід у розмірі 3,7 млрд. Євро. Портфоліо Viohalco містить в собі спеціалізований сегмент технологій та R&D, а також заходи щодо утилізації та послуги з управління відходами. Крім того, компанії Viohalco володіють інвестиціями в нерухомість, в основному, в Греції, які генерують додаткові доходи за рахунок свого комерційного розвитку.

Дивись ще новини

Інші новини

12.9.2019

ОЧІКУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ П'ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ФАСАДНОЇ ІНЖЕНЕРIЇ ETEM

Дигіталізаціята автоматизація в архітектурi будуть серед головних моментів програми
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ