ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.12.2016

УСПIХ ETEM НА 11-МУ ВИДАННI ALUMINIUM 2016, Дюссельдорф

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ETEM брала участь в провідній міжнародній виставці з виробництва алюмінію ALUMINIUM 2016 в Дюссельдорфі з 29 листопада по 1 грудня 2016 року.

На стенді площею понад 200 м2, в якості частини головної компанії ELVAL, ETEM представила свої можливості з виробництва алюмінієвих профілів для автомобільної та інших галузей промисловості.

Виставка B2B орієнтована і спрямована на залучення ключових на ринку алюмінію компаній. Супровідна програма включає в себе демонстрацію інновацій та конференції, які розглядають такі теми, як стійкість, переробка, технологічна обробка та оптимізація. Виставка зібрала учасників і відвідувачів з усього світу: Китай, Індія, Близький Схід, Бразилія і США.

За свою 45-річну історію ETEM продовжує стежити за світовими тенденціями і розвивати свої технологічні ноу-хау і сучасне обладнання, щоб забезпечити більш широкий асортимент продукції в трьох своїх напрямках: архітектурні системи, профілі для різних галузей промисловості і автопрому.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ