ETEM Logo
Закрити
13.11.2017

БОЛГАРСЬКА МЕТАЛУРГІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ ВІДЗАЧИЛА "ДЕНЬ МЕТАЛУРГА" НА ПІДПРИЄМСТВІ ЕТЕМ В СОФІЇ

Більше

Щороку болгарська металургійна промисловість  відзначає професійне свято 5 листопада. Цього разу це було відзначено 7 листопада на виробничій базі ETEM, компанії, що спеціалізується на виробництві алюмінієвих профілів для архітектурних систем, автомобільної та інших галузях промисловості.

"Металургійна промисловість нагадує стрижень економіки Болгарії. Інвестиції спрямовані на забезпечення додаткової вартості та якісної продукції, яка може конкурувати у всьому світі ", - заявив Джордж Менцелопулос, Генеральний директор компанії ETEM, під час офіційної церемонії.

Серед найважливіших інвестицій - новітня пряма екструзійна лінія, 8 автоматичних станцій обробки для автомобільних комплектуючих,  2 автоматичні склади з більш ніж 1500 тон алюмінієвих профілів, повністю автоматизована внутрішня транспортна система, автокрани та транспортні тунелі, дві нові лабораторії.

Алюмінієві профілі компанії можна знайти в багатьох престижних автомобілях, таких як Audi, Jaguar, Rolls-Royce, BMW, Land Rover і частково в моделях Volkswagen.

Компанія ETEM продовжуватиме свою традиційну діяльність, зосереджену на виробництві архітектурних профілів. Компанія є однією з небагатьох  в Європі, що має декларацію про екологічність продукцію.

Значення галузі було підкреслено головою Болгарської асоціації металургійної промисловості Антоном Петровим. Він заявив, що протягом  року промисловість виробила майже на 7 млрд. левів більше, ніж раніше. Ми продали більше, ми експортували більше.

"На території країни працює 10 металургійних підприємств. Крім безпосередньо зайнятих у цієї промисловості, є ще близько 50 тисяч осіб, які з нею побічно зв’язані", - додав Петров.

Заступник прем'єр-міністра Томіслав Дончев, який був одним із спеціальних гостей заходу, заявив, що уряд країни буде підтримувати та допомагати у розвитку цієї галузі. "Забезпечення того, що вартість енергетичних ресурсів цілком справедлива та приваблива, є особливо важливою темою для цієї галузі, і тому ми будемо працювати в цьому напрямку", - сказав Дончев.

Мер Софії Йорданка Фандакова запевнила, що бачення Софійського муніципалітету полягає в залученні інвестицій у сучасне та екологічно чисте виробництво.

Виробничі показники в цій галузі досить значні та становлять 5% ВВП Болгарії та створюють умови для розвитку інших секторів. Це промисловість, яка останніми роками інвестувала не менше 4 млрд. левів незважаючи на економічні умови.

"Це величезне досягнення, що має великий вплив на розвиток всієї болгарської економіки " - відмітив голова Болгарської промислової асоціації Божидар Данев.

Металургійна промисловість нашої країни вже налічує близько 13 000 кваліфікованих фахівців.  У 2016 році інвестиції у сектор вийшли за межі 120 мільйонів левів.

Випущена продукція коштує більше 6,8 млрд. левів,  додана вартість становить близько 846 млн. левів.

На заході святкування професійного свята були присутні понад 200 представників металургійної промисловості, у тому числі спеціальні гості: заступник міністра економіки Лачезар Борисов, президент CEIB Кіріл Домущєв, голова Асоціації промислового капіталу в Болгарії (АІSB) Василь Велев та голова правління Болгарської гірничо-геологічної палати Микола Валканов.

Дивись ще новини

Other News

27.3.2018

НОВА РОЗСУВНА СИСТЕМА Е32

Нова розсувна система Е32 має найкраще співвідношення ціни і енергійної ефективності в своєму класі і є ідеальним рішенням для заміни старих конструкцій.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
15.2.2018

ETEM WITH ENVIRONMENTAL PRODUCT DECLARATION

At the end of last year, with the advisory services of denkstatt, ETEM published an Environmental Product Declaration (EPD) for the aluminium architectural profiles manufactured by the Company.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.12.2017

ЕТЕМ ПІДТРИМАВ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС З АЛЮМІНІЮ

Європейський алюмінієвий конгрес (EAC) є платформою для постачальників, а також технологічних партнерів різних виробничих та переробних галузей.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.11.2017

DEI ОТРИМАЛО золоту нагороду З будівництва ПРИ ВИКОРИСТАННІ алюмінієвиХ систем ЕТЕМ

DEI (Державна комунальна компанія) отримала Золотий приз "Facilities Management Awards 2017" за "Реконструкцію та енергоефективність" будівлі в Калітеї (передмістя Афін, Греція).
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ