ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.11.2016

АРХІТЕКТУРНІ СИСТЕМИ ETEM – ЧАСТИНА НОВОГО ОФІСНОГО БУДИНКУ В М. ПЛОВДИВ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Архітектурні рішення ETEM – підвісна фасадна система E85 і система відкриття вікон і дверей E45 є частиною нового офісного будинку в місті Пловдив - офіс парк Пловдив.

Проект, реалізований фірмою «Ательє архітектора Серафімова» поєднує в собі всі вимоги сучасного офісного будинку: вдале розташування, відкриті офісні площі, технічну інфраструктуру та приємне навколишнє середовище.

Реалізація проекту ділиться на двi повністю ідентичних з архітектурної і конструктивної точки зору, L-образних будівель, призначених функціонувати повністю самостійно.

Скляний фасад ETEM E85 забезпечує оптимальне освітлення в офісних приміщеннях і приємне робоче середовище, а віконна система Е45 з термо-мостом  дозволяє максимальне проникнення денного світла в приміщення за рахунок використання мінімальної алюмінієвої рамки по периметри.

Будівля (інвестор Galaxy Investment Group) має сучасний і технологічний вид, який відповідає образу своїх орендарів, в основному компаній з сектору ІТ та аутсорсингу.

Дивись ще новини

Інші новини

1.6.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - АНГЕЛ ЗАХАРІЄВ, A&A ARCHITECTS

Я особисто сподіваюся, але не хочу пророкувати, а лише висловити надію на те, що через 50 років архітектура буде дуже різноманітною, і ми повністю подолаємо модернізм
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
23.5.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - СТІВЕН КЕННЕДІ, GRIMSHAW ARCHITECTS

Я вважаю, що міста майбутнього будуть набагато більш зеленими, ніж зараз
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
7.4.2020

5 ПИТАНЬ ETEM - МИРОН МУТЯБА, ZAHA HADID ARCHITECTS

Моїм натхненням є реакція на виклики по конкретному проекту.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
21.11.2019

ЕТЕМ ВКЛЮЧАЄ В СВOЄ ПОРТФOЛIО СИСТЕМУ HYLINE

Компанія буде ексклюзивним представником бренду для Південно-Східної Європи
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ