ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
6.11.2016

АРХІТЕКТУРНІ СИСТЕМИ ETEM – ЧАСТИНА НОВОГО ОФІСНОГО БУДИНКУ В М. ПЛОВДИВ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Архітектурні рішення ETEM – підвісна фасадна система E85 і система відкриття вікон і дверей E45 є частиною нового офісного будинку в місті Пловдив - офіс парк Пловдив.

Проект, реалізований фірмою «Ательє архітектора Серафімова» поєднує в собі всі вимоги сучасного офісного будинку: вдале розташування, відкриті офісні площі, технічну інфраструктуру та приємне навколишнє середовище.

Реалізація проекту ділиться на двi повністю ідентичних з архітектурної і конструктивної точки зору, L-образних будівель, призначених функціонувати повністю самостійно.

Скляний фасад ETEM E85 забезпечує оптимальне освітлення в офісних приміщеннях і приємне робоче середовище, а віконна система Е45 з термо-мостом  дозволяє максимальне проникнення денного світла в приміщення за рахунок використання мінімальної алюмінієвої рамки по периметри.

Будівля (інвестор Galaxy Investment Group) має сучасний і технологічний вид, який відповідає образу своїх орендарів, в основному компаній з сектору ІТ та аутсорсингу.

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ