ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити
25.5.2017

4-ТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФАСАДНОГО ІНЖИНІРІНГУ – НЕЗАБАРОМ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Міжнародна Конференція ЕТЕМ з Фасадного Інжинірингу відбудеться 21 жовтня 2017. Раз на два роки ця подія збирає провідних фахівців в галузі архітектури для обговорення насущних питань з фасадобудівництва. На конференції розглядаються останні розробки та тенденції в галузі фасадної інженерії, найновіші ідеї і концепції, а також актуальні питання з розвитку міського середовища і технологій сучасного будівництва.

Конференція, засновником якою є компанія ЕТЕМ, швидко перетворилася в глобальний форум, що залучає всесвітньо відомих експертів з усього світу. Теорії і ідеї концептуальних інженерних рішень, що озвучуються ораторами, надихають і заряджають енергією міжнародну аудиторію відвідувачів. Конференція надає чудову можливість зав'язати нові знайомства та обговорити важливі питання з фахівцями з усього світу.

Видатний рівень ораторів є найліпшою ознакою рівня усієї конференції. Наприклад, в 2015 році на 3-й Фасадній Конференції, основними доповідачами були Kas Oosterhuis, співзасновник студії Oosterhuis Lénárd, Тобіас Wallisser, засновник LAVA і Thorsten Helbig, який представляв Knnipers Helbig Advanced Engineering. Ця подія в Софії зібрала понад 400 фахівців з архітектури, будівництва та сумісних галузей.

Конференція 2017 року обіцяє бути ще більш цікавою, надаючи платформу для багатьох відомих персоналій від архітектури та фасадного будівництва. Організатори подбали про динамічна програму, ретельно підготовлені презентації, доповіді та багато можливостей для вільного спілкування. У цьому році спікерами стануть всесвітньо відомі фахівці з різних галузей промисловості, які запропонують найсвіжіші точки зору на останні тенденції та інноваційні рішення у проектуванні фасадів. Нижче представлено лише деякі з них:

Інженер Mathieu Meur, технічний директор DP Architects Studio, Сінгапур, який розповість про останні тенденції в галузі проектування фасадів в контексті сталого дизайну.

Центр Dubai Mall – це найвеличезний торгівельний центр у світі, найбільш значний проект DP Architects та один із власних проектів пана Meur. ТЦ займає більш ніж 550 000 м2, та по суті є "містом в місті", яке пропонує різноманітні можливості для шопінгу, розваг та дозвілля. В 2013 році Dubai Mall був визнаний самим відвідуваним туристичним місцем на планеті, з показником більш ніж 75 млн відвідувачів на рік.

DP Architects – архітектурне бюро, яке вважається лідером у проектуванні великомасштабних проектів таких як Dubai Mall, використовуючи принципи сталого дизайну та прискіпливої уваги до навколишнього середовища. Останні проекти студії мають таки ж величезні масштаби, як і багатофункціональний житловий комплекс "Resorts World Sentosa" в Сінгапурі. Комплекс складається з п'яти готелів та різноманітних розважальних центрів, поруч із майже тридцятьма торгівельними центрами, розташованими на сінгапурській "Orchard Road", які перетворилися на "торгівельний шлях" для більш ніж 7 мільйонів відвідувачів щороку.

Steen Andersen, який представляє студію Henning Larsen Architects, має великий технічний досвід у будівництві скляних структур, а також складних фасадних конструкцій. Він проектував унікальні будівлі із використанням Quasi-bricks, такі як концертна зала і конференц-центр "Harpa" в Рейк’явіку. Студія Henning Larsen Architects загальновідома завдяки своїм проектам культурного і освітнього характеру, включаючи концертну залу Harpa і Копенгагенську оперу. Сьогодні Henning Larsen працюють над іншими культурно-орієнтовними проектами: Національний музей в Остерсунді і оперний театр у Ханчжоу (Китай).

Архітектор Andrea D'Antrassi презентує власний досвід, здобутий в китайському архітектурному гіганті MAD Architects. Заснована китайським архітектором Ma Yansong ще в 2004 році, MAD Architects є глобалізованою архітектурною студією, яка спеціалізується на розробці футуристичних, органічних і технологічно розвинених проектах в стилі сучасної інтерпретації східної близькості до природи. Хмарочос Absolute Tower в Місасауа (Канада) є одним із найяскравіших проектів студії. У 2014 році MAD було обрано для створення Музею оповідального мистецтва Лукаса (Lucas Museum of Narrative Art) у Чикаго, який став першим великим культурним проектом китайської архітектурної студії за межами Китаю.

Архітектор Володимир Марінов є експертом з фасадних рішень і виявлення нових форм, візуальних ефектів і матеріалів для створення гармонійного дизайну і комфортного міського середовища. Марінов є членом компанії ARUP, яка об'єднує фахівців різних галузей з усього світу. ARUP добре відома за її роль у створенні першої високошвидкісної системи High Speed 1 для британської залізниці.

Серед доповідачів конференції буде багато інших визначних імен з болгарської архітектурної спільноти, включаючи архітектора Ангела Захарієва, засновника провідної архітектурної майстерні "A&A Architects". Ця майстерня працює над визначними (в просторовому та архітектурному сенсі) проектами у Софії, включаючи хмарочоси Capital Fort і Sky Fort.

Архітектор Радомір Серафімов є експертом з більш ніж двадцятирічним досвідом в архітектурному проектуванні. Один з його останніх проектів – багатофункціональний комплекс "Blue Offices" у Софії. Для цього проекту характерні достатньо прості форми, дзеркальні поверхні фасадів і витончені скульптурні деталі.

Участь у форумі також візьме один з найвідоміших архітекторів у Болгарія – Росіца Браткова, співзасновник Aedes studio. Один із значних проектів студії – житловий будинок Jaclyn, який є єдиним болгарським проектом, котрий було обрано Mies van der Rohe у 2009 році.

У 2017 році ЕТЕМ презентує динамічну шоу-програму, сповнену креативності та інноваційних ідей що надихають. Щоб вчасно бути в курсі подій, одержувати останні новини та анонси доповідей, зареєструйтесь для отримання оновлень електронною поштою або відвідайте сайт facadeconference.com.

Партнерами цьогорічного заходу стануть компанії BMW Bulgaria, Elval Color, Inver та Ursa.

Дивись ще новини

Інші новини

7.6.2019

КОМПАНIЯ EТЕМ СТАЛА ЧЛЕНОМ РАДИ ВИСОКИХ БУДIВЕЛЬ ТА МIСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА CTBUH

Компанія ETEM офіційно приєдналася до Міжнародної професійної асоціації Ради високих будівель та міського середовища
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА СЕБЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ BAU

ЕТЕМ успішно представила свої системні рішення на провідному міжнародному ярмарку BAU, що відбувся з 14-го по 19 січня в Мюнхені
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
6.3.2019

ЕТЕМ БОЛГАРІЯ ВIДОКРЕМЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ЕКСТРУДОВАНИХ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Дочірня компанія Viohalco SA, Етем Болгарія, прийняла рішення про відокремлення виробництва алюмінієвих екструдованих профілів і додаткову обробку алюмінієвих профілів шляхом укладання інвестиційної угоди з Gestamp
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
19.11.2018

ЕТЕМ РОЗПОЧИНАЄ СТВОРЕННЯ СВОЄЇ BIM БІБЛІОТЕКИ

Доступ до BIM бібліотеки ETEM E85 Ви можете отримати після реєстрації на нашому сайті версії Autodesk Revit з 2019 року до 2016 року
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ