ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

АВТОПРОМИСЛОВІСТЬ

ПРИСВЯЧЕНI ЯКОСТІ, ВIДДАНI ТОЧНОСТІ

В автомобільній промисловості існує велика відповідальність, щоб додержуватися нормативним вимогам, в тому числі по скороченню викидів парникових газів у атмосферу. Істотним елементом цієї мети є зниження ваги транспортних засобів. У 2014 та 2015 роках у виробництві автомобілів відбувся перехід від традиційного використання сталі, включаючи заміну поліпшеної високоміцної сталі (AHSS) алюмінієм. Ця тенденція буде продовжувати розвиватися і в найближчі роки.

ETEM опирається на 40-річний досвід роботи в галузях металургії. Крім того, компанія постійно інвестує кошти в технологічне обладнання останнього покоління та висококваліфікованих фахівців. В результаті ETEM став важливим постачальником алюмінієвих профілів, готових виробів і напівфабрикатів в автомобільній промисловості.

Суворі стандарти і потреби автомобільної промисловості вимагають сертифікованих і стандартизованих процедур найвищого класу. ETEM тримається своєї мети щодо забезпечення якості продукції, співпрацює і формує партнерські відносини з акредитованими організаціями та лабораторіями по всій Європі (наприклад, Institut für Korrosionsschutz, Дрезден, Національний технічний університет Афін) для тестування і сертифікації продукції і виробничих процесів.

ETEM сертифікована в галузi виробництва алюмінієвих профілів щодо БЕЗПЕКИ при аваріях, і є акредитованим постачальником в області автомобільної промисловості рівнів TIER 2 і TIER 1 (виробництво продукції безпосередньо для автомобільної промисловості і виробників оригінального обладнання (OEMs)).

Метою ETEM є отримання чіткого розуміння потреб кожного замовника і надання продуктів з доданою вартістю, які допомагають замовнику в досягненні поставлених цілей. Завдяки спеціалізованим, творчим та висококваліфікованим фахівцям відділу «Дослідження і розробки», які опираються на свій великий досвід в автомобільної галузі, ETEM працює з клієнтами починаючи з попередніх етапів проекту, щоб мати змогу дійсно допомогти замовнику досягти бажаного результату.

АВТОПРОМИСЛОВІСТЬ