ETEM Logo
ETEM Logo
Закрити

КАТЕГОРІЇ

АРХІТЕКТУРА

В епоху, коли естетика і функціональність мають вирішальне значення для сучасної архітектури, ЕТЕМ пропонує великий вибір різноманітних профільних систем, що відповідають як традиційним, так і сучасним архітектурним вимогам.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

АВТОПРОМИСЛОВІСТЬ

В автомобільній промисловості існує велика відповідальність, щоб додержуватися нормативним вимогам, в тому числі по скороченню викидів парникових газів у атмосферу. Істотним елементом цієї мети є зниження ваги транспортних засобів. У 2014 та 2015 роках у виробництві автомобілів відбувся перехід від традиційного використання сталі, включаючи заміну поліпшеної високоміцної сталі (AHSS) алюмінієм. Ця тенденція буде продовжувати розвиватися і в найближчі роки.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ІНДУСТРІАЛЬНІ ПРОФІЛІ

ETEM - фахівець у виготовленні спеціальних алюмінієвих профілів. Специфічний дизайн компонентів на базі поглиблених знань, за підтримки сучасної IT інфраструктури, дозволяє нам створювати продукти по індивідуальних замовленнях. Наш досвід і ресурси забезпечують постачання найбільш ефективним способом з точки зору часу і витрат.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ