ETEM Logo
Закрити
5.4.2017

ETEM БОЛГАРІЯ: ІСТОРІЯ УСПІХУ

Більше

Тільки найкраще є прийнятним для компанії, яка проектує, виробляє і експортує алюмінієві профілі в усьому світі - від Нью-Йорка до Сінгапуру, і є довговічним партнером виробників автомобілів, таких як BMW, Mercedes-Benz і Audi.

Якість, інновація і  пропонування кращих продуктів на міжнародних ринках - основоположні принципі ETEM Болгарія.

Сьогодні це великий виробник компанія налічує понад 500  висококваліфікованих працівників. ETEM проектує, виробляє і продає алюмінієві профілі для фасадів, вікон і дверей; виробляє алюмінієві компоненти для  автомобільної промисловості; проектує і виробляє профілі для використання у багатьох інших галузях промисловості - від будівництва до виробництва велосипедів і меблів. Завод компанії в Софії оснащений високотехнологічним сучасним обладнанням.

Компанія підтримує постійну винахідницьку діяльність і експериментує з новими технологіями, що дозволяє задовольняти вимоги міжнародних ринків, що постійно змінюються. Продукція компанії розповсюджується по всьому світу, що перетворює історію ETEM-Болгарія в реальну історію успіху.

Генеральний директор Джордж Мензелопулос прибув до Болгарії в 2008 році і почав працювати в ETEM у 2010 році. Він також займає посаду віце-президента Ділової ради Грецiї в Болгарії (HBCB) - організації, що займається питаннями розширювання ділової активності між двома країнами, яка підтримує грецьки інвестицій в Болгарії.

Чому ETEM прибула до Болгарії?

У той час компанія хотіла розгорнутися за межами Греції і Болгарія, як найближчий сусід до ринків Центральної Європи була очевидним вибором. Рішення виявилося успішним. Ми почали завод в Софії в якості «зеленої» інвестиції, і протягом короткого періоду часу нам вдалося заснувати успішну компанію, нові сертифіковані алюмінієві системи і зовсім інший підхід, який був новим для болгарського ринку на той час. У 1999 році, і на сьогоднішній день, найвпливовішим чинником для створення ETEM тут залишається сприятливе економічне середовище.

Чи продовжує Болгарія бути хорошим місцем для вашого виробництва, як на вашу думку?

Болгарія все ще гарне місце для інвестицій, хоча в останні роки у нас є труднощі в пошуку фахівців для зростаючих потреб. Але не тільки у нас.

За повідомленням Національного статистичного інституту за 2016 р., виробничі компанії в Софії, Пловдиві і ряді інших великих міст стикаються з нестачею робочої сили на 25%. Безробіття в Софії в минулому році було нижче 3%, що означає, що ринок праці в даний час проблематичний.

ETEM постійно шукає досвідчених професіоналів, людей з вищою освітою в Болгарії або за кордоном. Наші виробничі потужності є високо-технологічними.

Нам потрібні кваліфіковані співробітники, які можуть працювати з машинами останніх поколінь, які ми використаємо на заводі. ETEM.

Як виглядає майбутнє цієї галузі?

Інновація є частиною нашої культури і нашого менталітету. Нові технології і продукти є способом життя для ETEM. Одна з глобальних тенденцій в даний час має тенденцію найбільш серйозного обмеження споживання енергії та підвищення енергоефективності кожного будинку. Тому ми розроблюємо і впроваджуємо дуже складні рішення, які відповідають навіть найсуворішим вимогам щодо архітектурних систем.

В даний час ETEM є частиною 3,5-рiчного дослідницького та інноваційного проекту InDeWaG (Industrial Development of Water Flow Glazing - Промислове виробництво скла з циркулюючим водним потоком). Університети, науково-дослідні інститути і промислові партнери з Німеччини, Іспанії та Болгарії об'єднують зусилля для розробки нової фасадної системи в промисловому масштабі для будівель з майже нульовим споживанням енергії нетто (nZEB).

Проект фокусується на промисловому виробництві стандартизованих фасадних та перегородних стiн з «водним» склопакетом (FFG) для нагрівання та охолодження. Унікальний підхід InDeWaG також прагне зробити максимально можливе використання денного світла через фасад з прозорого скла, тим самим досягається продуктивність nZEB зі скороченими витратами на виробництво.
В рамках проекту буде споруджено демонстративний будинок з FFG на початку 2018 року, що забезпечить доступ широкої громадськості.

Як ви гарантуєте якість своєї продукції?

Усi, що ми розробили, архітектурні системи сертифіковані в Німеччині та інших європейських країнах. Це значні інвестиції для нас - протягом останніх 25 років ми вклали мільйони євро в сертифікації всіх нових продуктів, які розміщені на ринку. Це відрізняє ETEM від більшості компаній на болгарському ринку. Вся продукція ETEM повністю сертифікована, ми єдині в Болгарії хто має сертифіковане обладнання для фарбування.

Всі продукти, які ми надаємо, виробляються на заводі в м. Софія, Болгарія, болгарськими працівниками, з використанням сучасних технологій найвищого класу. Все, що ми пропонуємо, сертифіковане, якість гарантована. Нещодавно успішно завершив аудит ISO / TS16949 для продукції автомобільної промисловості.

Щороку ми проходимо аудит Lloyds для виробництва, якості, безпеки, людських ресурсів, фінансів, закупівель, інформаційних технологій і систем. Якість є нашим головним пріоритетом.

Хто є партнерами ETEM у виробництві автомобілів класу люкс?

Ми - компанія зі штаб-квартирою і виробництвом в Болгарії, один з п'яти затверджених прямих постачальників BMW. Ми також працюємо з Mercedes і Audi. Ці відносини встановлені в конкуренції з 700 іншими виробниками. Наші продукти використовуються в автомобілях, які вже є на ринку, таких як нова 5 та 7 серії BMW, кожна нова модель Land Rover, Jaguar SUV, Rolls Royce, Lamborghini, новий A4, Porsche Cayenne, VW Touareg. Частини, що використовуються в цих автомобілях, виробляються в тих же місцях і тією ж командою, яка відповідає за ваші нові вікна.

Скільки вашої продукції йде на експорт?

Більше 80%. Через автомобільний сегмент наші основні ринки - Німеччина і Великобританія, але й експортуємо продукцію по всьому світу.

У нас є корпоративні філії в Румунії, Сербії та Греції. Наша продукція продається по всьому світу, продаємо архітектурні системи в США, Канаді, Африці, Азії, Туреччини та багатьох інших країнах.

Технології та системи, що виробляються в Болгарії, подорожують по всьому світу і присутні на деяких з найбільш вимогливих ринків.

ETEM також створив фасад першого хмарочоса в Болгарії - Капітал Форт.

Дуже пишаємся тим, що модульна фасадна система була розроблена і випробувана нами спеціально для цієї будівлі. Через два роки після закінчення, характеристики фасаду відмінні. Я впевнений, що в найближчому майбутньому ETEM зможе запропонувати аналогічні продукти в будівлях, що будуються в Болгарії. У нас є знання, системи, персонал і технології.

Все, що ми пропонуємо, зроблено в Болгарії. Важливо стимулювати місцеве виробництво, якщо воно має високу якість.

На посаді віце-президента Грецької ділової ради в Болгарії, як ви бачите ситуацію в організації?

Це дуже важливо. Це дуже корисно і допомагає грецьким компаніям, що виходять на болгарський ринок. Допомагає їм почати тут свій бізнес, а й допомагає болгарський владі зрозуміти культуру і потреби грецьких компаній. Мета: не компанії з Греції щоби переїжджали до Болгарії, а саме розвиток бізнесу між двома країнами, щоб створити нові можливості і розвивати вже існуючі. HBCB допомога грецьким компаніям розширити свій бізнес тут, а також у створенні необхідних умов, щоби залучити більше грецьких компаній в країну.

Це добре для обох країн. Для мене, як генеральний директор ETEM, дуже важливо підтримувати місцеву економіку і державу. Я сподіваюся, що споживачі і підприємці зрозуміють, що, коли продукт є локальним і має глобальний стандарт, вони повинні підтримувати його. ETEM пропонує саме це. Спеціальні вироби за індивідуальним замовленням з найвищою якістю і дивовижними рішеннями, які вже сертифіковані.

Дивись ще новини

Other News

6.10.2017

БЛІЦ-ІНТЕРВ'Ю З ТОРСТЕНОМ ХЕЛЬБІГОМ (THORSTEN HELBIG), ПАРТНЕРОМ КОМПАНІЇ KNIPPERS ADVANCED ENGINEERING

Захоплююче спостерігати за ходом робіт від перших ескізів до креслень і моделей, які стають все більш досконалими, а потім до виробництва і, нарешті, побачити, як проект втілюється у життя.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
4.7.2017

БЛІЦІНТЕРВ'Ю: КАС ОСТЕРХЕЙС

КАС ОСТЕРХЕЙС (KAS OOSTERHUIS), Co-founder ONL_Oostehuis Lenard Studio
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
5.5.2017

СКЛАДНІ ФАСАДИ ПОТРЕБУЮТЬ ОНОВЛЕНИХ МЕТОДІВ І ПІДХОДІВ

Пані Новакова, ми будемо обговорювати навісні фасади, як післямову минулої конференції з фасадного інжинірингу, що була організовано компанією ЕТЕМ, наступна черга якої чекає на нас у 2017 році?
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
11.4.2017

БЛІЦІНТЕРВ'Ю: АБДУЛМАДЖІД КАРАНУХ

Бліцінтерв'ю для ЕТЕМ Абдулмаджіда Карануха, директора департаменту Фасадів та Інновацій, Ramboll Group, Близький Схід
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ